O škole Novinky Prezentácia školy Vzdelávací program Učitelia Žiaci Predmety Rozvrh Suplovanie 2% dane Kontakt
 

Navigácia

Vitajte na stránkach našej školy

Športové gymnázium Jozefa Herdu Trnava

Novinky

Dôležitý oznam o stravovaní

Zmena čísla účtu pri platbe za stravu :

Nový účet: 7000491569/ 8180

Toto číslo platí od 1.6.2014

 

Fotky tried 2013/2014
3. 7. 2014

Do galérie Fotky tried 2013/2014 boli pridané fotografie.

Súhrnná správa o zákazkách s nízkou hodnotou za II. štvrťrok 2014

Suhrnna_sprava.pdf

Úspech v celoslovenskom kole geografickej olympiády

Deana Simeonová, žiačka III.S, výborná nielen v prospechu, ale aj na poli Geografickej olympiády. V Krajskom kole sa umiestnila v kategórii CD na 2.mieste, v Celoštátnom kole sa stala úspešnou riešiteľkou.

GRATULUJEME a ĎAKUJEME za reprezentáciu školy!!!

Prijímacie skúšky do 1. ročníka

Príjímacie skúšky pre uchádzačov do 1. ročníka šk. roku 2014/2015 sa uskutočnia:

1. termín 12.5.2014 od 8:00

2. termín 15.5.2014 od 8.00

Informácie budú vo vestibule školy.

Žiaci prijatí bez prijímacích skúšok budú mať zápis 9.5.2014 od 11:00 do 14:00

Kritériá prijímania do 1. ročníka, študijný odbor 7902J

Kritériá prijímania do 1. ročníka sú zverejnené v sekcii Prijímacie skúšky.

Kriteria_prijimania_do_1._rocnika_7902J.pdf

 

Prijímacie skúšky - výsledky

Výsledky prijímacích skúšok do 1.ročníka pre šk. rok 2014/2015 sú zverejnené v kódovanom poradí v sekcii Prijímacie skúšky  a na budove školy.

MATURITA - výsledky

Výsledky EČ a PFIČ MS sú zverejnené po prihlásení.

Maturitná skúška

Maturitný rozvrh jednotlivých žiakov je zverejnený v sekcii Maturita po prihlásení.

Prijímacie skúšky
5. 5. 2014

V sekcii Prijímacie skúšky sú zverejnené výsledky talentových skúšok, ktoré sa konali v náhradnom termíne dňa 2.5.2014.

photo

Štvrtok 24. 7. 2014

Počet návštev: 6367237

Narodeniny a meniny:

Dnes (Štvrtok 24.7.2014)

Vladimír Hrabovský (I.S)
Vladimír Nahálka (Sexta)
Anna Sojáková
RNDr. Vladimír Ulašin

Zajtra (Piatok 25.7.2014)

Oliver Hacaj (III.S)
Jakub Jarábek (II.A)
Jakub Moravčík (Príma)

Pozajtra (Sobota 26.7.2014)

Nikola Fodorová (II.S)
Ondrej Machovič (IV.SG)
Anna Kováčová (I.A)
Mgr. Adriana Kubáňová
Mgr. Hana Brestovanská
Anna Dobiášová
Anna Sojáková

Popozajtra (Nedeľa 27.7.2014)

Kristína Tomašovičová (VII.SG)
Michaela Čavojská (III.B)