• Významné ocenenie pre našu kolegyňu

•      Ministerka školstva Martina Lubyová odovzdala  najvyššie rezortné ocenenia svätého Gorazda osobnostiam z oblasti školstva. Za celoživotnú pedagogickú prácu a za osvetu vo výchovno-pedagogickom procese odovzdala Veľkú medailu svätého Gorazda aj našej kolegyni PaedDr. Márii Mikušovej. viac

Srdečne blahoželáme!

• Kraj ocenil aj prácu nášho kolegu

•      Pri príležitosti Medzinárodného dňa učiteľov odovzdal predseda TTSK Jozef Viskupič nové Ocenenie župana TTSK  za dlhoročnú výchovu a rozvoj plaveckých talentov a účasť na olympiáde aj nášmu kolegovi,  plaveckému trénerovi Mgr.Ladislavovi Hlavatému.

Gratulujeme!

• Akademickým majstrom sveta v streľbe je náš absolvent!

•       Skvelý úspech sa 14.-18.3. podaril Filipovi Prajovi, nášmu bývalému študentovi, ktorý na Akademických majstrovstvách sveta v streľbe v Kuala Lumpur, v Malajzii, získal zlatú medailu v disciplíne trap. Naviac s nástrelom 48 terčov vytvoril svetový rekord!

Druhý titul Akademického majstra sveta získal Filip Praj v trape družstiev.

K fantastickému úspechu  srdečne blahoželáme!

Viac sa prečítate TU

• Celoštátne kolo Geografickej olympiády

• 23.-25.3.2018 sa konalo v Bratislave celoštátne kolo 46. ročníka Geografickej olympiády. V kategórii A sa stala úspešnou riešiteľkou Timea Študencová zo septimy. Srdečne blahoželáme, prajeme mnoho podobných úspechov a ďakujeme za reprezentáciu školy.

• Okresná výtvarná súťaž

• Samuel Hužovič (III.A) vo výtvarnej súťaži na tému Európske kultúrne dedičstvo - Folklór získal so svojou prácou 1. miesto. GRATULUJEME!!!

• 21.marca sa konalo Krajské kolo BiO, kde nás úspešne reprezentovali:

Kategória A: Kristína Rábarová, IV.A - 3.miesto a úspešná riešiteľka, Veronika Kotvasová, IV.A - 13.miesto, Vladimíra Kabaňová, IV.A - 21.miesto.

Kategória B: Miriam Vyrvová, II.A - 9.miesto, Anna Hodulová, II.A - 11.miesto, Tereza Marešová, II.B - 14.miesto.

Prehľadné výsledky nájdete tu

Blahoželáme!