• Študentský parlament

• Školský rok 2019/2020

• Hodina deťom

Dňa 14.11. 2019 sa uskutoční verejná zbierka Hodina deťom, do ktorej sa zapojí aj naša škola.

Naši dobrovoľníci  z radov študentov budú zbierať ľubovoľné finančné príspevky v uliciach Trnavy na pomoc deťom a mladým ľuďom na Slovensku.

Výťažok verejnej zbierky Hodina deťom je určený pre deti na celom Slovensku. Zo zbierky sú  podporované deti v detských domovoch, krízových  centrách, rehabilitačných zariadeniach, ale aj deti v organizáciách zameraných na výchovu, rozvoj detí a mladých ľudí, a pod.

Nesmierne si vážime Vašu ochotu pomôcť a zapojiť sa!

Váš Študentský parlament!

Biela pastelka 2019

Dňa 20.9.2019 sa uskutočnila na našej škole verejná zbierka "Biela Pastelka" , ktorú organizovala Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska.

Za Trnavský kraj sa podarilo vyzbierať sumu 12 310 €.

Všetkým prispievateľom ďakujeme!

Imatrikulácie 2019/2020

Študentský parlament pozýva všetkých študentov Gymnázia a SŠŠ J.Herdu na imatrikulačnú diskotéku, ktorá sa uskutoční dňa 3.10.2019 v priestoroch Relax klubuo 17:00 - nemeškať. Tohtoročná téma imatrikulácii je OLDIES, vítame retro outfity! . Vstupné v sume 2€ predávajú študenti III.B po triedach cez veľkú prestávku, v inom čase si vstupné môžete zakúpiť priamo v triede III.B.

Biela pastelka

Milí kolegovia, milí študenti,

dňa 20.9.2019 sa uskutoční na našej škole verejná zbierka "Biela Pastelka" , ktorú organizuje Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska. Do zbierky sa môžte zapojiť vhodením akejkoľvek sumy do pokladničky, ktorá bude umiestnená vo vestibule školy, alebo formou sms na číslo 820 v hodnote 2€.

Pomôžte nevidiacim a slabozrakým uľahčiť ich život!

Ďakujeme!

Nový školský rok 2019/2020

ŠP víta všetkých študentov, no najmä študentov prvých ročníkov na našej škole  v školskom roku 2019/2020. Želáme veľa úspechov!!

Hneď v úvode školského roka pripravujeme imatrikulačnú diskotéku.

Všetko o termíne konania sa dozviete včas, tešíme sa   :-)