• PK Matematika a informatika

• Oznamy a akcie

• Šk. rok 2017/2018

Akadémia Trojstenu 2017

Dňa 8.12.2017 sa v Bratislave na FMFI UK konala Akadémia Trostenu, v rámci ktorej sa naši študenti zúčastnili na prednáškach, na ktorých prednášajúci FMFI UK v Bratislave vedecko-populárnym a pochopiteľným spôsobom priblížili zaujímavé oblasti zo svojich vedných disciplín.

Študenti si mohli vybrať so zaujímavých prednášok - napr.  "Bezpečnosť elektronických prístupových systémov", " Čo je to 500-ročné zemetrasenie", " Náhodnosť okolo nás" a ďalšie.

Náboj Junior 2017

Dňa 24.11.2017 sa na ZŠ Spartakovská konala matematicko-fyzikálna súťaž Náboj JUNIOR. Našu školu reprezentoval 4-členný tím zložený zo žiakov Tercie a Kvarty: Patrik Drdák, Júlia Beťková, Agatha Hudeková a Ema Šurinová. Náš tím sa umiestnil na 15. mieste v konkurencii 30 tímov z Trnavy a okolia.

Informatická súťaž - iBobor 2017

V dňoch 6-10.novembra 2017 sa konala súťaž iBobor, do ktorej sa zapojili žiaci všetkých ročníkov.

Šk. rok 2016/2017

DOD FMFI UK 2017

Študenti 3. a 4. ročníkov, ktorí navštevujú semináre z matematiky, fyziky a informatiky, sa dňa 8.2.2017 zúčastnili na Dni otvorených dverí na Fakulte matematiky, fyziky a informatiky Univerzity Komenského v Bratislave.

Študenti,ktorí uvažujú o štúdiu na FMFI UK, sa dozvedeli o prijímacom konaní, všeobecných podmienkach štúdia, odboroch, ubytovaní aj o uplatnení absolventov fakul.

Každá katedra predstavila študentom prednášku zo svojho odboru formou populárno-vedeckej prezentácie.

Akadémia Trojstenu 2015

Dňa 11.12.2015 sa v Bratislave na FMFI UK konala Akadémia Trostenu, v rámci ktorej sa naši študenti zúčastnili na prednáškach, na ktorých prednášajúci FMFI UK v Bratislave populárnym a pochopiteľným spôsobom priblížili zaujímavé oblasti zo svojich vedných disciplín.

Študenti si mohli vybrať so zaujímavých prednášok - napr.  "Škodia nám mobilné telefóny?", "Bitcoin", "CERN: čo dostala a čo ešte možno dostane fyzika a kozmológia" a ďalšie.

• Exkurzia na skládke
    • Exkurzia Kamenáč