Navigácia

Úspechy žiakov

Župné štipendium 2017

Pri príležitosti Dňa študentstva Trnavský samosprávny kraj každoročne oceňuje najlepších študentov stredných škôl vo svojej zriaďovateľskej pôsobnosti. Ocenenia odovzdali podpredsedovia Zdenko Čambal, Augustín Hambálek a Józef Berényi.

Tak, ako po iné roky, aj teraz sa stredné školy a gymnáziá mohli pochváliť študentmi, ktorí zaznamenali výborné úspechy nielen v rámci našej krajiny, ale často aj za hranicami Slovenska. Zviditeľnili tak seba, aj svoju školu.

Dovedna si ocenenie prevzalo 56 úspešných žiakov, ktorí dosiahli mimoriadne výsledky v športe, v celoštátnych a medzinárodných olympiádach, súťažiach i projektoch a vo vedomostnej olympiáde „Kraj, ktorý je mojím domov".

Nás teší, že ani teraz medzi ocenenými nechýbali žiaci Športového gymnázia J. Herdu:

Ocenení žiaci za mimoriadne výsledky v oblasti športu:

Alexandra Hagarová - za mimoriadne výsledky v krasokorčuľovaní

Tomáš Niedl - za mimoriadne výsledky v plávaní

Barbora Tomanová - za mimoriadne výsledky v plávaní

Miroslava Záborská - za mimoriadne výsledky v plávaní

Táňa Potocká - za mimoriadne výsledky v plávaní

Veronika Mečiarová - za mimoriadne výsledky v atletike

Adam Arbet - za mimoriadne výsledky v tenise

Lenka Stará - za mimoriadne výsledky v tenise

FOTOALBUM Z OCEŇOVANIA

Na fotografii sú ocenení žiaci ŠG J. Herdu spolu s riaditeľom školy Jozefom Jančovičom.

J. Bottu 31, 917 87 Trnava