• Deň župy

• Deň župy 2019

• DEŇ ŽUPY

Stredná športová škola Jozefa Herdu a Gymnázium Trnava sa aj v tomto školskom roku aktívne zapojili do  organizovania podujatí pri príležitosti Dní župy. Predmetová komisia Zdravie a pohyb zorganizovala dňa 4.10.2019 „mix-volejbalový turnaj“ za účasti štyroch družstiev:

• Stredná športová škola Jozefa Herdu a Gymnázium Trnava „A“
            • Gymnázium Jána Hollého Trnava
            • Stredná priemyselná škola Trnava
            • Stredná športová škola Jozefa Herdu a Gymnázium Trnava „B“

Jednotlivé zápasy prebiehali v priateľskom duchu, v súlade so zásadami fair-play, no predovšetkým poskytli prítomným divákom napínavé a vyrovnané momenty. Všetky zúčastnené družstvá boli ocenené diplomami. Hoci výsledné poradie nebolo najdôležitejším motívom organizovania tohto športového podujatia, pre úplnosť uvádzame celkové poradie družstiev na turnaji:

1. Stredná športová škola Jozefa Herdu a Gymnázium Trnava „B“
            2. Stredná športová škola Jozefa Herdu a Gymnázium Trnava „A“
            3. Stredná priemyselná škola Trnava
            4. Gymnázium Jána Hollého Trnava

Žiaci školy vytvorili veľmi aktívne a srdečné publikum, takže turnaj ku Dňu župy sa konal v príjemnej atmosfére. Dvere do telocvične boli počas konania turnaja otvorené každému fanúšikovi športu.