Prezentácia školy

Škola sa nachádza v širšom centre mesta, v blízkosti železničnej a autobusovej stanice. Má zrekonštruovaný športový areál, telocvičňu, posilňovňu, vlastnú jedáleň a internát.

Výučba prebieha v kmeňových a odborných učebniach (5 učební jazykov, 2 počítačové učebne, chemické, biologické a fyzikálne laboratórium) Učebne sú vybavené modernými didaktickými pomôckami, učitelia vyučujú s podporou IKT, kontakt medzi učiteľom, žiakom a rodičom prebieha osobne, ale aj prostredníctvom modernej webovej stránky školy.

Škola každoročne organizuje množstvo akcií: exkurzie (Paríž, Londýn, Viedeň, Osvienčim, Praha), športové podujatia (Športovec roka, športové súťaže, lyžiarsky výcvikový kurz), zábavné akcie (imatrikulácia, helloween, vianočná, valentínska diskotéka). Žiaci našej školy úspešne reprezentujú školu na predmetových olympiádach, tematických a športových súťažiach.

Športovcom škola ponúka ubytovanie v novovybudovanej podkrovnej prístavbe, celodennú stravu vo vlastnej jedálni. Športovci majú popri štúdiu vytvorené podmienky nielen na dvojfázový tréning, ale aj na športové sústredenia   a súťaže. Škola úzko spolupracuje s trénermi a so športovými klubmi.

DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ

klikni pre bližšie informácie

Odkaz na súbor s prezentáciou školy (PowerPoint):

Prezentacia_skoly

J. Bottu 31, 917 87 Trnava