• Úspechy žiakov

• Župné štipendium 2022

• Trnavský samosprávny kraj pri príležitosti Medzinárodného dňa študentstva, ktorý pripadá na 17. novembra, odmenil 20 študentov župných stredných škôl. Štipendiá vo výške 500 eur boli mladým talentom udelené za mimoriadne výsledky vo vedomostných a športových súťažiach.

„Aj tento rok sme ocenili talentovaných študentov, ktorí dosiahli v minulom školskom roku obdivuhodné výsledky. Dobré meno robia na súťažiach nielen sebe a svojej škole, ale aj Trnavskému kraju. Verím, že dvadsiatka mladých talentov bude aj naďalej zodpovedne študovať a usilovne trénovať. Želám si, aby získané štipendium pôsobilo motivačne tak pre odmenených, ako aj pre ich spolužiakov,“ uviedol trnavský župan Jozef Viskupič po ceremoniáli, ktorý sa uskutočnil v pondelok 21. novembra 2022 v Divadle Jána Palárika v Trnave.

Medzi desiatimi ocenenými za mimoriadne športové úspechy sú aj dvaja z našich športovcov: krasokorčuliar Adam Hagara a atlét Franklin Henry.

Obom, samozrejme, srdečne gratulujeme!