• Športovec roka

          • Športovec roka 2020

          • NOMINOVANÍ ŠPORTOVCI (v abecednom poradí):

             

            Denis BARTEK – atletika

            Trieda: septima

            Tréner: Mgr. Lukáš Kotala

            Reprezentant SR

            Majstrovstvá SR v roku 2020:

            • 1.miesto             dorastenci
            • 2x2.miesto          dorastenci
            • 2. miesto             juniori

            Splnený limit na Majstrovstvá Európy U18

            Zaradený do reprezentačnej zväzovej prípravy mládeže výber „A“

             

             

            Martin BARTOŠEK – džudo

            Trieda: septima

            Tréner: Jozef Svátek, Mgr. Ivana Komlóšiová

            Významné medzinárodné súťaže v roku 2020:

            • MT Ostrava 2020                              5.miesto

            (11 krajín, 1645 účastníkov)

             

             

            Matúš BLŠTÁK – atletika

            Trieda: septima

            Tréner: Mgr. Miriam Karperová

            Reprezentant SR

            Majstrovstvá SR v roku 2020:

            • 1.miesto             dorastenci
            • 2x2.miesto          dorastenci
            • 3.miesto              dorastenci
            • 3.miesto              juniori

            Významné medzinárodné súťaže v roku 2020:

            • Medzinárodný mládežnícky míting V4             2.miesto

            Významné domáce súťaže v roku 2020:

            • Jumperia            1.miesto

            (finále celoslovenskej skokanskej súťaže, celkový víťaz série)

             

             

            Chiara DANIELOVÁ – atletika

            Trieda : sexta

            Tréner : Mgr. Eva Charfreitagová

            Reprezentantka SR

            Majstrovstvá SR v roku 2020:

            • 2.miesto      hod kladivom         dorastenky
            • 2.miesto      hod kladivom         juniorky

            Významné domáce súťaže v roku 2020:

            • VC Dolného Kubína                                  1.miesto
            • Majstrovstvá západoslovenského kraja    1.miesto
            • Finále atletickej ligy

             

             

            Roman DEKAN – džudo

            Trieda: kvarta

            Tréner: Mgr. Ivana Komlóšiová

            Významné medzinárodné súťaže v roku 2020:

            • MT Ostrava 2020                              1.miesto

            (11 krajín, 1645 účastníkov)

            • MT Grand Prix Banská Bystrica       1.miesto

            (12 krajín, 700 účastníkov)

             

             

            Patrik DRDÁK – džudo

            Trieda: septima

            Tréner: Jozef Svátek, Mgr. Ivana Komlóšiová

            Významné medzinárodné súťaže v roku 2020:

            • MT Ostrava 2020                              7.miesto

            (11 krajín, 1645 účastníkov)

             

             

            Adam HAGARA – krasokorčuľovanie

            Trieda: kvarta

            Tréner: Vladimir Dvojnikov, Alexandra Hagarová

            Reprezentant SR

            Majstrovstvá SR v roku 2020:

            • 1.miesto             juniori

            Významné medzinárodné súťaže v roku 2020:

            • Majstrovstvá sveta juniorov 2020 (EST)      33.miesto
            • 13th Skate Helena 2020 ISU (SRB)                3.miesto juniori
            • Dragon Trophy 2020 ISU (SLO)                      2.miesto juniori

            Významné domáce súťaže v roku 2020:

            • Slovenský pohár        1.miesto (celkový víťaz)        starší žiaci
            • Slovenský pohár        1.miesto (celkový víťaz)        juniori

             

             

            Franklin HENRY – atletika

            Trieda: sexta

            Tréner: Mgr. Lukáš Kotala

            Reprezentant SR

            Majstrovstvá SR v roku 2020:

            • 1.miesto             dorastenci
            • 2. miesto             juniori

            Významné medzinárodné súťaže v roku 2020:

            • Medzinárodný mládežnícky míting V4             2.miesto

            Zaradený do reprezentačnej zväzovej prípravy mládeže výber „A“

             

             

            Miroslava HOCKOVÁ – športová streľba (skeet)

            Trieda: sexta

            Tréner: Ing. Juraj Sedlák

            Majstrovstvá SR v roku 2020:

            • 1. miesto            kadetky

            Významné medzinárodné súťaže v roku 2020:

            • OH nádeje (ČR)                         3. miesto
            • Memoriál M. Bednaříka (ČR)     4.miesto

            Významné domáce súťaže v roku 2020:

            • Extraliga                                    6. miesto         juniorky 

             

             

            Filip Martin HRUBALA – atletika

            Trieda: I.IS

            Tréner: Mgr. Miriam Karperová

            Majstrovstvá SR v roku 2020:

            • 1.miesto             starší žiaci
            • 2.miesto              starší žiaci
            • 2x3.miesto          starší žiaci

            Významné medzinárodné súťaže v roku 2020:

            • Medzinárodný mládežnícky míting V4             1.miesto

             

             

            Oliver IVANČÍK – karate

            Trieda: tercia

            Tréner: Renáta Gašparovičová, Boris Zvolenský

            Zaradený do širšej reprezentácie SR

            Významné domáce súťaže v roku 2020:

            • 1.kolo Slovenského pohára        1.miesto          kumite
            • 2.kolo Slovenského pohára        3.miesto          kumite

             

             

            Ladislav NÉMETH – športová streľba (skeet)

            Trieda: septima

            Tréner: Ing. Juraj Sedlák

            Reprezentant SR

            Majstrovstvá SR v roku 2020:

            • 1. miesto            kadeti

            Významné medzinárodné súťaže v roku 2020:

            • OH nádeje (ČR)                       2. miesto
            • Memoriál M. Bednaříka (ČR)   7.miesto

            Významné domáce súťaže v roku 2020:

            • Extraliga                                    1. miesto         juniori 

             

             

            Michal NOVANSKÝ – tenis

            Trieda: septima

            Tréner: Národné tenisové centrum

            Reprezentant SR

            Majstrovstvá SR:

            • 1. miesto            štvorhra         halové M-SR
            • 2.miesto              dvojhra           halové M-SR
            • 2.miesto              štvorhra  
            • 3.miesto              dvojhra  

            Významné medzinárodné súťaže v roku 2020:

            • ITF turnaj v Bratislave      1.miesto          štvorhra

                                                                2.miesto          dvojhra

            • ITF turnaj v Nicosii           3.miesto          štvorhra
            • ITF turnaj v Prahe            3.miesto          štvorhra
            • ITF turnaj v Trnave           3.miesto          štvorhra

            Významné domáce súťaže v roku 2020:

            • „A“ turnaj v Nitre              2. miesto         dvojhra

            1.miesto v rebríčku SR v kategórii dorastencov

            61.miesto v rebríčku ITF

             

             

            Tereza OŽVALDOVÁ – plávanie

            Trieda: tercia

            Tréner: Mgr. Rastislav Hlavatý, PhD.

            Reprezentantka SR

            Významné medzinárodné súťaže v roku 2020:

            • Multistretnutie juniorov (AUT)                        1.miesto
            • Multistretnutie juniorov (HUN)                        5.miesto

            Významné domáce súťaže v roku 2020:

            • Veľká cena Trnavy                           1.miesto
            • Veľká cena Žiliny                              1.miesto
            • Veľká cena Slovenska                      4.miesto
            • Corcavid test Bratislava                    2x1.miesto

             

             

            Nina VADOVIČOVÁ – plávanie

            Trieda: sexta

            Tréner: Mgr. Rastislav Hlavatý, PhD.

            Reprezentantka SR

            Významné medzinárodné súťaže v roku 2020:

            • Multistretnutie juniorov (HUN)                 3x1.miesto
            • Multistretnutie juniorov (AUT)                  2x2.miesto

            Významné domáce súťaže v roku 2020:

            • Veľká cena Trnavy                            2x1.miesto
            • Veľká cena Žiliny                              1.miesto
            • Veľká cena Slovenska                      2.miesto
            • Corcavid test Bratislava                    2x1.miesto

            V roku 2020 vytvorila 2x rekord SR v kategórii junioriek

    • Kontakty

      • Spojená škola, Jána Bottu 31, Trnava (organizačné zložky: Stredná športová škola Jozefa Herdu; Gymnázium)
      • sportgym@zupa-tt.sk
      • +421 / 033 / 5983811
      • J. Bottu 31, 917 87 Trnava
      • 53242599
      • PaedDr. Peter Toman, riaditeľ školy
  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje