• PK Človek a spoločnosť

          • 2019/2020

          • PREDMETOVÁ KOMISIA ČLOVEK A SPOLOČNOSŤ 2019/2020:

            1. PaedDr. Daniela Burzová     

            2. PhDr. Henrieta Buzgová PhD.                                   

            3. Mgr. Jana Révesová      

            4. PhDr. Zuzana Rybová

            5. Mgr. Silvia Václavová

             6. Mgr. Jana Žáková

             

            19. 3. 2020 Alexandra Jakubcová z triedy I.A získala 2. miesto vo výtvarnej súťaži „ Fantastické tvory bájnych mytológií“, ktorú organizovala Kalokagatia Trnava

             

            6. 2. 2020

            Do celoštátneho kola Olympiády ľudských práv postúpili:

            Laura Fedorová zo septimy - 4. miesto

            Veronika Planetová z III. B 8. miesto

                                           

            V celoštátnom kole získala Laura Fedorová 2. miesto za úvahu na tému "Osobné údaje sa stali cennou komoditou..."

             

            11. 12. 2019 naši študenti z II.A, III.B a oktávy si pozreli divadelné predstavenie „Nabucco“ v SND v Bratislave

             

            4.12.2019 zo školského kola olympiády ľudských práv do krajského kola (6.2.2020) postúpili Laura Fedorová zo septimy a Veronika Planetová z III. B 

             

             

            12. 11. 2019 – študenti IV.A sa zúčastnili na "Medzinárodnej konferencii o mafii", ktorú organizoval TSK

             

             

            2. 12. 2019  Študenti III.A a III.B sa zúčastnili na prednáške "Politické procesy" zorganizovenej občianskym združením Living Memory

             

            6. 11. 2019 sa uskutočnila exkurzia do Osvienčimu pre tretie ročníky 

             

             

            5. 11. 2019  Zorganizovali sme v spolupráci s PK SJL literárno-dejepisnú exkurziu „Košariská – Bradlo“ pre sekundu  terciu

             

             

            4. 11. 2019 študenti III.A a III.B si pozreli divadelné predstavenie k 30. vvýročiu Nežnej revolúcie "Nemá trieda"

             

             

            22.10.2019 prebehlo elektronické kolo súťaže Olympiáda o Európskej únii, ktorú organizuje FSV UCM v Trnave. Za našu školu súťažili 3 tímy

            1. tím: Tereza Zaťková, Marián Adamčík, Šimon Mišurda ( všetci zo IV.S)

            2. tím: Veronika Repová, Patrik Sýkora, Kristián Janeček (všetci zo IV.B)

            3. tím: Zuzana Antalovičová, Jasmína Kostolanská, Emma Lujza Ondrušová (všetky zo IV.A) 

             

             

            28. 10. 2019  naši študenti navštívili Divadlo Jána Palárika v Trnave – predstavenie „Kopanec“ 

                   

             

             

            20. 10. 2019 –študenti SED 3 a SED 4 sa zúčastnili na prednáške   „Nežná revolúcia“  na Strednej odbornej škole obchodu a služieb Lomonosova, Trnava

                      

             

            18. 9. 2019
                 
            Študenti semináru z dejepisu - tretí a štvrtý ročník sa zúčastnili na odbornej prednáške,

            ktorú organizovala Knižnica J. Fándlyho . Tému  " Význam SNP" odpednášal pracovník Historického ústavu SAV Martin Posch

             

            3. 9. 2019

            Študenti semináru umenie a kultúra navštívili s p. Rybovou  výstavu "Komorného umenia"

            Galériu J. Koniareka v Trnave

             

    • Kontakty

      • Stredná športová škola Jozefa Herdu, Jána Bottu 31, Trnava a Gymnázium, Jána Bottu 31, Trnava
      • gymbott@zupa-tt.sk
      • +421 / 033 / 5983811
      • J. Bottu 31, 917 87 Trnava
  • Fotogaléria

    • Návšteva Anatomického ústavu Lekárskej Fakulty UK Bratislava
    • Noc výskumníkov 2018
    • CVB v prírode - Trnavské rybníky 2018
    • Olympijský deň 2016
    • iBobor 2017 a Náboj Junior 2017
    • Župné štipendium 2017
    • Literárno-dejepisná exkurzia
    • Exkurzia Trnavské rybníky
    • Potulky Malým Rímom
    • Exkurzia v CVTI
    • Donau Auen
    • Naša botanická záhrada