• Úspechy žiakov

• Župné štipendium 2019

• Pri príležitosti Dňa študentstva Trnavský samosprávny kraj každoročne oceňuje najúspešnejších študentov stredných škôl vo svojej zriaďovateľskej pôsobnosti. Ocenenia odovzdal župan Trnavského samosprávneho kraja Jozef Viskupič spolu so svojimi vicežupanmi Marekom Neštickým a Józefom Berényim.

Podujatie moderovali naši žiaci Sára Kvocerová a René Počuch. Tak, ako po iné roky, aj teraz sa stredné školy a gymnáziá mohli pochváliť študentmi, ktorí zaznamenali výborné úspechy nielen v rámci našej krajiny, ale často aj za hranicami Slovenska. Zviditeľnili tak seba, aj svoju školu.

Dovedna si ocenenie za mimoriadne výsledky v športe prevzalo 10 úspešných žiakov a nás teší, že ani teraz medzi ocenenými nechýbali naši športovci, žiaci Strednej športovej školy J. Herdu.

Ocenení žiaci za mimoriadne výsledky v oblasti športu:

Barbora Tomanová - za mimoriadne výsledky v plávaní

Miroslava Záborská - za mimoriadne výsledky v plávaní

Na fotografii je Barbora Tomanová, ocenená žiačka SŠŠ J. Herdu spolu so županom a vicežupanmi TTSK. (foto: TTSK)

Sára Kvocerová a René Počuch - moderátori podujatia. (foto: TTSK)