Dňa 21.4. sa konali Školské majstrovstvá okresu v atletike žiakov. Našu školu na atletickom štadióne AŠK Slávie v Trnave reprezentovali zhodne 7-členné družstvá chlapcov aj dievčat. Každé družstvo súťažilo dovedna v 8 disciplínach a iba najlepšie družstvá, z celkovo prihlásených 19 škôl okresu, postúpili na Majstrovstvá kraja. Minuloročné umiestnenia (dievčatá 1. miesto, chlapci 4. miesto) sme vylepšili v chlapčenskom družstve.
Výsledky Majstrovstiev okresu:
Dievčatá – pekné 5. miesto (Terézia Piačková, Nina Podstupková, Zuzana Radvanská, Dorothy Vician, Ester Batková, Nina Teplanská, Alexandra Homolová)
Chlapci – výborné 3. miesto (Nikolaj Hambálek, Michal Piešťanský, Maxim Repáň, Matej Gajdoš, Oliver Herceg, Marek Miklovič, Patrik Vítek)
Z TOP 3 výkonov okresu boli ocenení a do krajského kola postúpili:
Nina Teplanská - 60m (1. miesto)
Nina Teplanská - 300m (2. miesto)
Matej Gajdoš - 300m (1. miesto)
Matej Gajdoš - 800 m (2. miesto)
Oliver Herceg - skok do výšky (1. miesto)
Piešťanský, Repáň, Miklovič, Gajdoš - štafeta 4x60m (1.miesto)
Výsledky Majstrovstiev kraja (štvrtok 7.5.):
Nina Teplanská - 60m (4. miesto)
Matej Gajdoš - 300m (4. miesto)
Oliver Herceg - skok do výšky (10. miesto)
Piešťanský, Repáň, Miklovič, Gajdoš - štafeta 4x60m (7.miesto)
Žiakom gratulujeme a ďakujeme za príkladnú reprezentáciu školy.