• PK Človek a príroda

          • Naše úspechy

          •                                                                                       Súvisiaci obrázok              

                                                         Tu môže byť aj tvoje meno yes

             

                       školský rok 2018/19

            študent

            trieda

            súťaž

            kategória

            krajské kolo

            slovenské kolo

            pripravoval

            Júlia Beťková, Veronika Lamparská, Ondrej Podhorský 

            Marianna Pozdechová, Kristína Krajčovičová

            I.B

             

             

            II.B

             

            Fyzikálny Náboj 2018  juniori - - - - - - - - - 30-41 / 52

            Mgr.Ľudovít Kmeťo

            Mgr. Zdenka Študencová

            Michal Jablonský

            III.A

            Biologická olympiáda A 6.miesto ÚR - - - - - - - - -  Mgr.Jana Duchoslavová
            Tomáš Skalka IV.B Biologická olympiáda A 23.miesto - - - - - - - - -  Mgr.Jana Duchoslavová
            Veronika Zelinková IV.A Biologická olympiáda A 24.miesto - - - - - - - - -  Mgr.Jana Duchoslavová
            Katarína Slováková II.B Biologická olympiáda B 6.miesto ÚR - - - - - - - - -  Mgr.Jana Duchoslavová
            Rebeka Barčáková sexta Biologická olympiáda B 17.miesto - - - - - - - - -  Mgr.Jana Duchoslavová
            Nicol Zvolenská sexta Biologická olympiáda B 24.miesto - - - - - - - - -  Mgr.Jana Duchoslavová
            Dana Drgoňová II.A Biologická olympiáda B 25.miesto - - - - - - - - - Mgr.Jana Duchoslavová

            Monika Hajtášová

            I.A Chemická olympiáda C 14.miesto - - - - - - - - - Mgr. Ľudmila Klementisová

                     
             

                                                                                                 * * * * * *
                 

                       školský rok 2017/18

            študent

            trieda

            súťaž

            kategória

            krajské kolo

            slovenské kolo

            pripravoval

            Duda, Fried, Klenovič, Réves, Trajlínek IV.B Fyzikálny Náboj 2017 seniori - - - - - - - 27/55 Mgr.Ľudovít Kmeťo

            Miriam Vyrvová

            II.A

            Biologická olympiáda

            B 9.miesto - - - - - - - - - Mgr.Jana Duchoslavová
            Anna Hodulová II.A Biologická olympiáda B 11.miesto - - - - - - - - - Mgr.Jana Duchoslavová
            Tereza Marešová II.B Biologická olympiáda B 14.miesto - - - - - - - - -

            Mgr.Jana Duchoslavová

            Kristína Rábarová IV.A Biologická olympiáda A 3.miesto, ÚR   Mgr.Jana Duchoslavová
            Veronika Kotvasová IV.A Biologická olympiáda A 13.miesto - - - - - - - - - Mgr.Jana Duchoslavová
            Vladimíra Kabaňová IV.A Biologická olympiáda A 21.miesto - - - - - - - - - Mgr.Jana Duchoslavová

             

                       

               

                                                                                                            * * * * * *

              

                                                                                * * * * * *                                                                                                                    

            školský rok 2015/16

            študent

            trieda

            súťaž

            kategória

             okresné kolo

            krajské kolo

            slovenské kolo

            pripravoval

            Veronika Zelinková

            I.A

            Chemická olympiáda   

            C

            10.miesto,ÚR

            -

             Svobodová

            Tomáš

            Skalka

            I.B

            Chemická olympiáda  

            C

             -

            30. miesto

            -

             Svobodová

            Bruno Húževka

            I.S

            Chemická olympiáda 

            C

            -

            33. miesto

            -

             Svobodová

            Adam Chalúpek

            kva

            Fyzikálna olympiáda 

            E

            1.miesto, ÚR 

            9.miesto, ÚR

            -

            Študencová, Kmeťo

            Richard Hamerlík

            kva

            Fyzikálna olympiáda 

            E

            3.miesto, ÚR  

            3.miesto, ÚR

             -

            Študencová, Kmeťo

             

    • Kontakty

      • Stredná športová škola Jozefa Herdu, Jána Bottu 31, Trnava a Gymnázium, Jána Bottu 31, Trnava
      • gymbott@zupa-tt.sk
      • +421 / 033 / 5983811
      • J. Bottu 31, 917 87 Trnava
  • Fotogaléria

    • Návšteva Anatomického ústavu Lekárskej Fakulty UK Bratislava
    • Noc výskumníkov 2018
    • CVB v prírode - Trnavské rybníky 2018
    • Olympijský deň 2016
    • iBobor 2017 a Náboj Junior 2017
    • Župné štipendium 2017
    • Literárno-dejepisná exkurzia
    • Exkurzia Trnavské rybníky
    • Potulky Malým Rímom
    • Exkurzia v CVTI
    • Donau Auen
    • Naša botanická záhrada