• Úvod

• Vitajte  na stránke Školského internátu pri  Športovom gymnáziu J. Herdu v Trnave

Školský internát je školské zariadenie, ktoré zabezpečuje žiakom stredných škôl výchovno-vzdelávaciu starostlivosť v čase mimo vyučovania, ubytovanie a stravovanie.

Priestory nášho školského zariadenia sa nachádzajú asi 10 minút pešej chôdze od centra mesta a 15 minút od autobusovej a vlakovej stanice. V blízkosti ŠI je priame autobusové spojenie do všetkých strategických častí mesta.
            Vo výchovno-vzdelávacej oblasti ŠI cieľavedome a plánovito zabezpečuje kontinuitu medzi jednotlivými výchovnými činiteľmi: rodina, škola, verejnosť, neformálne skupiny.
            Naším cieľom je rozvíjať rozumové a fyzické schopnosti našich žiakov, rozvíjať ich nadanie, záujmy, aktivitu, samostatnosť, prehlbovať vzťah k sebavzdelávaniu, sebavýchove a k zdravému spôsobu života.

• gymbott@szm.sk

• Exkurzia na skládke