• Možnosť ubytovania

• Ubytovanie

•

Školský internát sa nachádza na 3. poschodí v podkrovných priestoroch športového gymnázia. Jeho kapacita je 30 lôžok pre žiakov, v bunkách s dvomi dvojposteľovými izbami, sociálnym zariadením a sprchovacím kútom. Izby sú vybavené písacími stolmi a stoličkami, šatníkovými skriňami, váľandami s úložným priestorom a odkladacími skrinkami.

V priestoroch ŠI majú žiaci vytvorené optimálne podmienky na štúdium, aktívne využívanie voľného času a relaxovanie. K dispozícii je spoločenská miestnosť s televízorom, DVD a internetom, ktorá slúži i ako študovňa. Žiaci môžu využívať aj kompletne vybavenú kuchynku s 2 chladničkami, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a ostatným príslušenstvom. V areáli gymnázia majú žiaci možnosť návštevy posilňovne, ihriska a telocvične.

Školský internát patrí do 1. kategórie

Cena ubytovania je  40 EUR mesačne

Poplatok za ubytovanie treba zaplatiť zálohovo do 20. dňa v mesiaci na nasledujúci mesiac.

ŠI je možné platiť i nasledovne:

1. Do pokladne u pani sekretárky
            2. Platobný príkaz:

na číslo účtu SK83 8180 0000 0070 0049 1497 – splatnosť do 20-teho na nasledujúci mesiac.

Správa pre prijímateľa: priezvisko, meno a mesiac, ubytovanie (aktuálny mesiac).