• Zmena rozvrhu

• Od 1.2.2018 bude v platnosti nový rozvrh hodín platný na 2. polrok šk. roku 2017/18.

• Kritériá na talentové skúšky do športových tried

• V sekcii Prijímacie skúšky nájdete aktuálne kritériá pre prijatie žiakov základných škôl v rámci talentového konania do športových tried na školský rok 2018/2019.

• EXKURZIA - NEMECKO

• MESTÁ HANZY, POBREŽIE SEVERNÉHO A BALTSKÉHO MORA

Predmetová komisia cudzích jazykov organizuje exkurziu do severného Nemecka.

Termín: 6.09. - 10.09.2018 (štvrtok - pondelok)

Program:

1. deň – odchod zo Slovenska v ranných hodinách, tranzit cez Českú republiku do Nemecka, ubytovanie v hoteli.

2. deň – raňajky, prehliadka prístavného mesta Brémy, námestie Marktplatz, socha rytiera Rolanda(UNESCO) a Brémskych muzikantov. V popoludňajších hodinách presun k pobrežiu Severného mora, k prístavnému mestu Cuxhaven. Návšteva národného parku Niedersächsisches Wattenmeer.  Večer ubytovanie v hoteli.

3. deň – raňajky, presun do hanzového mesta Hamburg. Prehliadka štvrte starého mesta postavenej na hrádzi – Deichstrasse. Presun do mesta marcipánu Lübeck  – gotická radnica, Dóm sv. Jána Krstiteľa (UNESCO), Holjštajnská brána a soľné sklady.  Návšteva  mestečka Rostock. Večer ubytovanie v hoteli.

4. deň - raňajky, presun na najväčší ostrov Nemecka - Rujana, ležiaci v Baltskom mori. Návšteva národného parku Jasmund  s kriedovými útesmi. Krátka zastávka v mestečku Binz. Poobede presun späť na pevninu, Stralsund  s návštevou  morského  múzea.  Večer ubytovanie v hoteli.

5. deň – raňajky, transfer cez Nemecko a Českú republiku do SR, príchod vo večerných hodinách.

Cena: 320 €/ os.

Cena zahŕňa:

- dopravu luxusným klimatizovaným autobusom bez nočných jázd

- 4x ubytovanie v hoteli  v 2-3 lôžkových izbách s vlastným sociálnym  zariadením

- 4x  raňajky

- sprievodca CK

- prehliadky podľa programu

- komplexné cestovné poistenie ECP Plus 3,30 €/os./deň

Bližšie informácie o exkurzii u p.p.Kravárikovej.