• Žiacké preukazy ISIC

• Žiaci, ktorí sú držiteľmi žiackeho preukazu ISIC a chcú používať zľavu na dopravu aj cez letné prázdniny, si musia predĺžiť platnosť na dopravu pomocou SMS správy a následne priložením preukazu ku školskému terminálu. Bližšie informácie sú na nástenke. Zľavy v obchodoch, reštauráciách ... sú platné až do 30.9.2018. Aktualizácia sa týka len zľavy na dopravu počas prázdnin.

• Ocenenie našej kolegyne

• Ministerka školstva, vedy, výskumu a športu SR, M. Lubyová udelila Ďakovný list za dlhoročnú prácu pre olympiádu ľudských práv a za prácu v krajskej komisii olympiády ľudských práv Trnavského kraja Mgr. Janke Révesovej.

Gratulujeme!

• Návšteva v laboratóriách FPV UCM

•      17.mája sa študenti tretieho ročníka, navštevujúci seminár z chémie zúčastnili exkurzie do laboratórií viacerých katedier FPV UCM. Okrem informácií o študijných programoch a uplatnení absolventov v praxi, videli praktické úkážky na jednotlivých pracoviskách. Dozvedeli sa mnoho noviniek o využívaní biotechnológií, nukleárnych analytických metódach, analýze potravín, dekontaminácii životného prostredia a veľa ďalších. A hlavne - že pred chémiou sa už neschováme.

• Prijímacie konanie

• V sekcii Prijímacie konanie je zverejnené výsledné poradie uchádzačov po vykonaní prijímacích skúšok. Zápis prijatých uchádzačov sa uskutoční  v piatok 25.5.2018 od 8:00 do 13:00 v riaditeľni. Ak vzniknú po zápise voľné miesta, bude sa pokračovať v poradovníku.

• MATURITA 2018

• Výsledky EČ a PFIČ MS 2018 sú zverejnené po prihlásení. Výsledky si môžete pozrieť v časti Vyučovanie - Maturita.

Rozvrh  ÚFIČ MS 2018 je zverejnený po prihlásení.