• Žiaci ŠG J. Herdu si uctili pamiatku M. S. Trnavského

• Pri príležitosti 60. výročia úmrtia M. S. Trnavského, významného hudobného skladateľa, si študenti Športového gymnázia v Trnave počas hodiny hudobnej výchovy uctili jeho pamiatku položením kvetov na miesto večného odpočinku.

• FOTO a TV reportáže z Dní zdravia 2018

•     V dňoch 31. 5. 2018 – 1.6.2018 sa Športové gymnázium Jozefa Herdu zapojilo do projektu mesta Trnava pod názvom Dni zdravia - "Vykročme za zdravím". Pre žiakov školy, ale aj pre širšiu verejnosť bolo počas dvoch dní pripravených viacero lákavých aktivít.

Prečítajte si viac, pozrite si fotky a reportáže regionálnych televízií o našom podujatí: Dni zdravia 2018

• BOTANICKÁ ZÁHRADA

•      23. mája žiaci prvého ročníka s Mgr.Duchoslavovou navštívili bývalú botanickú záhradu MTF STU v Trnave. Každý žiak predstavil svojim spolužiakom jeden strom. Mali možnosť spoznať krásny kus zelene uprostred trnavských panelákov a načerpať energiu zo živých  stromov.