• Prvé rodičovské združenie v šk. roku 2018/2019

• Vedenie ŠG J.Herdu, Vám týmto oznamuje , že dňa 17.9.2018 o 17:00 sa uskutoční rodičovské združenie školy. Vaša účasť na RZ je potrebná.

Vopred Vám ďakujeme za porozumenie a spoluprácu.

Vedenie školy.

• Barborka Tomanová vo finále projektu SOV "Ukáž sa"

• Naša žiačka, plavkyňa, Barborka Tomanová bola Slovenským olympijským výborom nominovaná do finálovej dvanástky športovcov v projekte "Ukáž sa". Viac sa o projekte môžete dočítať TU

Do konca augusta prebieha HLASOVANIE, do ktorého sa môžete zapojiť prostredníctvom svojho facebookového konta aj vy a môžete tak podporiť našu žiačku v získaní finančného grantu na športovú prípravu.

V mene Barborky vám vopred ďakujeme za vaše hlasy!

Túto nomináciu si všimli aj redaktori zo známeho slovenského denníka a napísali o Barborke reportáž.