• Hodina deťom - 10. ročník verejnej zbierky

• Dňa 9.11. 2018 sa uskutoční verejná zbierka Hodina deťom, do ktorej sa zapojí aj naša škola.

Naši dobrovoľníci  z radov študentov budú zbierať ľubovoľné finančné príspevky v uliciach Trnavy na pomoc deťom a mladým ľuďom na Slovensku.

Výťažok verejnej zbierky Hodina deťom je určený pre deti na celom Slovensku. Zo zbierky sú  podporované deti v detských domovoch, krízových  centrách, rehabilitačných zariadeniach, ale aj deti v organizáciách zameraných na výchovu, rozvoj detí a mladých ľudí, a pod.

• 15.10. 2018  sa budúci maturanti z biológie, zúčastnili demonštračnej pitvy človeka v priestoroch Anatomického ústavu LF UK. Študenti tak mohli, pod odborným vedením vyučujúceho MUDr. Hishama El Falougy, PhD., zažiť atmosféru štúdia anatómie človeka novou  formou, ktorá im umožňuje  lepšie pochopiť stavbu a fungovanie všetkých ľudských orgánov .Viac sa dočítate TU. Fotografie z tejto akcie nájdete vo fotoalbume .

• 28. 9. 2018 sa niektorí žiaci 2. ročníka pod dohľadom Mgr. Jany Duchoslavovej a žiaci 3. ročníka zúčastnili na aktivitách v rámci festivalu vedy - Európska noc výskumníkov v Bratislave. Prezreli si vedecké stánky, a zúčastnili sa na zaujímavých prednáškach::

• Od športu k zdraviu
              • Keď DNA útočí
              • Malígny melanóm
              • Ako čítame DNA a aký to má význam pre naše zdravie

Viac foto nájdete TU