• Novinky

• Okresné kolo olympiády v anglickom jazyku

• Dňa 17. 1. 2024 sa konalo okresné kolo olympiády v anglickom jazyku, na ktorom sa zúčastnili štyria žiaci našej školy.

Kategória 1A: Jakub Sýkora, sekunda - 12. miesto, úspešný riešiteľ

Kategória 1B: Oliver Šlahor, tercia  - 28. miesto, úspešný riešiteľ

Kategória 2A: Margaréta Smutná, II.B - 5. miesto, úspešná riešiteľka

Kategória 2B: Paulína Tepalová, III.A - 3. miesto, úspešná riešiteľka

Všetkým zúčastneným gratulujeme a ďakujeme za reprezentáciu našej školy.

• Okresné kolo Olympiády v nemeckom jazyku

• Naši žiaci Veronika Kollárová (III.A) a Alex Thomas Karhan (III.S) sa dňa 18.1.2024 zúčastnili na okresnom kole Olympiády v nemeckom jazyku.

V konkurencii so žiakmi tretích a štvrtých ročníkov v kategórii II.B sa Veronika Kollárová, ktorá sa na okresnom kole zúčastnila prvýkrát, umiestnila na 3.mieste a Alex Thomas Karhan sa stal úspešným riešiteľom.

Srdečne blahoželáme!

• KOMPARO

• S kvalitou vzdelávania to myslíme vážne!

Naša škola sa v testovaní Komparo umiestnila medzi 25% najlepších škôl v MAT a SJL v rámci SR.

Ocenenie patrí všetkým, poďakovanie vyučujúcim a gratulácia za výsledky žiakom. A ideme ďalej!

• Školské kolo Olympiády zo slovenského jazyka

• Školské kolo Olympiády zo slovenského jazyka sa uskutočnilo vo štvrtok 14. decembra 2023. Súťažilo sa v dvoch kategóriách a súťažiaci mali pred sebou tri náročné úlohy: online test, transformáciu textu a rečnícky prejav. Všetci súťažiaci obstáli na výbornú a víťazmi sú:

A-kategória:

1. miesto:    Paulína Tepalová 3.A
              2. miesto:   Adam Benedik  3.B
              3. miesto:    Zuzana Kristová 4.B

B-kategória:

1. miesto:  Michal Škoda 1.B

a keďže až tri súťažiace skončili s rovnakým počtom bodov,  rozhodla sa porota neudeliť druhé miesto, ale udeliť až tri tretie miesta, na ktorých sa umiestnili:

Paulína Horváthová 2.A
                     Júlia Vančová 2.B
                     Katarína Škodová 2.S

Víťazom srdečne gratulujeme!

• Školský turnaj v stolnom tenise 2023

• Stolný tenis

Dňa 21.12.2023 sa na našej škole uskutočnil tradičný školský turnaj v stolnom tenise. Po troch rokoch, kedy sa z organizačných dôvodov turnaj neorganizoval sa do tejto akcie zapojilo viac ako 90 žiakov.