• Výročná správa

• Vedenie Športového gymnázia Jozefa Herdu praje všetkým študentom príjemné prežitie letných prázdnin.

O všetkom dôležitom, čo sa udialo počas školského roka 2015/2016 sa môžete dočítať vo výročnej správe.

• Platba rodičovského príspevku

• Rodičovský príspevok  (ZRPŠ) pre školský rok 2016/2017 je možné zaplatiť v hotovosti triednemu učiteľovi žiaka alebo prevodom na účet Rady rodičov.

Číslo účtu rady rodičov 1450411004/1111 vo forme IBAN SK83 1111 0000 0014 5041 1004. Do správy pre prijímateľa uveďte meno a priezvisko študenta a názov triedy, ktorú navštevuje.

• Exkurzia - Anglicko - Londýn - október 2016

• Predmetová komisia cudzích jazykov organizuje v októbri 2016 exkurziu do južného Anglicka a Londýna.

Podrobné informácie nájdete v priloženom dokumente - exkurzia_Londyn_2016.pdf

• Výsledky MS 2016

• Výsledky z EČ a PFIČ MS 2016 sú prístupné na webovom sídle školy po prihlásení.

• Prijímacie konanie

• V sekcii Prijímacie skúšky je zverejnený kódovaný zoznam uchádzačov, ktorí splnili podmienku v zmysle §  65 ods. 5 zákona 245/2008 Z.z. (školský zákon) v znení neskorších predpisov a budú prijatí bez konania prijímacích skúšok.

• Ústna forma internej časti MS 2016

• Maturitný rozvrh je prístupný všetkým maturantom po prihlásení.

• Futbalisti úspešní na majstrovstvách sveta stredných škôl

• Školské družstvo futbalistov sa vrátilo zo stredoškolských majstrovstiev sveta vo futsale s veľkým úspechom. Obsadili konečné 6.miesto v konkurencii 22 družstiev z celého sveta. Viac sa dozviete v sekcii Úspechy žiakov.

• Prijímacie skúšky

• Výsledky talentových skúšok žiakov 5.ročníka ZŠ, ktoré sa konali v dňoch 5.4. - -6.4.2016 nájdete v sekcii Prijímacie skúšky

• Prijímacie skúšky

• Výsledky talentových skúšok žiakov 9.ročníka ZŠ, ktoré sa konali v dňoch 30.3.-1.4.2016 nájdete v sekcii Prijímacie skúšky

• Futbalisti na školské majstrovstvá sveta

• Dňa 8.3.2016 zvíťazili naši futbalisti v kvalifikácii o postup na školské majstrovstvá sveta vo futsale a postupujú tak na záverečný turnaj do Chorvátska. Viac sa dočítate v sekcii Úspechy žiakov.

• PK ZDRAVIE A POHYB

• Výsledky školských športových súťaží, ktoré sa konali v mesiaci február 2016 nájdete v sekcii PK ZDRAVIE A POHYB

• Beseda

• 9. februára 2016 zavítal na našu školu p. profesor RNDr. Milan Lapin, významný slovenský klimatológ, vedúci katedry meteorológie a klimatológie Fakulty matematiky, fyziky a informatiky UK v Bratislave. Študenti 4. ročníka – maturanti z predmetov matematika, fyzika, chémia a biológia mali možnosť vypočuť si zaujímavú prednášku Prognóza počasia, extrémy a klimatické zmeny.

Beseda - Obrázok 1 Beseda - Obrázok 2 Beseda - Obrázok 3

• Úspech v olympiáde ľudských práv

• Naša žiačka Andrea Orešanská z III.B uspela v krajskom kole Olympiády ľudských práv a postúpila do celoštátneho finále. Viac sa dozviete v sekcii Úspechy žiakov.

• Nový rozvrh od 8.2.2016

• Od 8.2.2016 platí nový rozvrh, ktorý je zverejnený v sekcii ROZVRH.