• Okresné kolo OAJ

• V okresnom kole OAJ v školskom roku 2019/2020 našu školu reprezentovali Alerxander Gračov( II.A) a Ivan Kvasnica (III.B).

A. Gračov obsadil 3. miesto v kategórii 2A

I. Kvasnica obsadil v kategórii 2B 2. miesto

Blahoželáme!

• Školské kolo Olympiády v nemeckom jazyku

• Dňa 26.novembra 2019 sa uskutočnilo školské kolo Olympiády v nemeckom jazyku.

Žiačka Natália Kraváriková (IV.A) postupuje do okresného kola ONJ, ktoré sa uskutoční dňa 16.1.2020 a žiaci Oliver Scheffel (SEK) a Patrick Karhan (II.S) postupujú do krajského kola ONJ, ktoré s auskutoční 11.2.2020.

• Olympiáda v anglickom jazyku

• V stredu 20.novembra 2019 sa pod patronátom PK CJ konalo školské kolo olympiády v anglickom jazyku. Svoje schopnosti si prišlo overiť 24 žiakov z takmer všetkých tried našej školy.

Žiaci súťažili v 3 rôznych kategóriách. Víťazi kategórií - Alexander Gračov z triedy II.A a Ivan Kvasnica z triedy III.B  budú našu školu reprezentovať  v okresnom kole OAJ  Marek Naňo z triedy tercia v krajskom kole OAJ.

Gratulujeme im a držíme palce!

• Kúsok tepla 2019 - zbierka ponožiek a zimnej obuvi

• Od 2.12.2019 sa na našej škole koná charitatívna zbierka zimnej obuvi a teplých ponožiek pod záštitou Trnavskej arcidiecéznej charity a mesta Trnava.

Všetkým ďakujeme za pomoc!

Váš Študentský parlament.

• Župné štipendium 2019

• Pri príležitosti Dňa študentstva Trnavský samosprávny kraj každoročne oceňuje najúspešnejších študentov stredných škôl vo svojej zriaďovateľskej pôsobnosti. Viac sa dočítate TU.

• Rodičovské združenie

• Vedenie SŠŠ J. Herdu a Gymnázia,Vám týmto oznamuje , že dňa 9.12.2019 o 17:00 sa uskutoční rodičovské združenie školy

Vaša účasť na rodičovskom združení je potrebná.

Vopred Vám ďakujeme za porozumenie a spoluprácu.

• Hodina deťom

• Dňa 14.11. 2019 sa uskutoční verejná zbierka Hodina deťom, do ktorej sa zapojí aj naša škola.

Naši dobrovoľníci  z radov študentov budú zbierať ľubovoľné finančné príspevky v uliciach Trnavy na pomoc deťom a mladým ľuďom na Slovensku.

Výťažok verejnej zbierky Hodina deťom je určený pre deti na celom Slovensku. Zo zbierky sú  podporované deti v detských domovoch, krízových  centrách, rehabilitačných zariadeniach, ale aj deti v organizáciách zameraných na výchovu, rozvoj detí a mladých ľudí, a pod.

Nesmierne si vážime Vašu ochotu pomôcť a zapojiť sa!

Váš Študentský parlament!

• Biela pastelka 2019

• Dňa 20.9.2019 sa uskutočnila na našej škole verejná zbierka "Biela Pastelka" , ktorú organizovala Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska.

Za Trnavský kraj sa podarilo vyzbierať sumu 12 310 €.

Všetkým prispievateľom ďakujeme!

• Turnaj ku Dňu župy

• Stredná športová škola Jozefa Herdu a Gymnázium sa aj v tomto školskom roku aktívne zapojili do  organizovania podujatí pri príležitosti Dní župy. Predmetová komisia Zdravie a pohyb zorganizovala dňa 4.10.2019 „mix-volejbalový turnaj“. Viac sa dočítate TU.

• Spojená škola, Jána Bottu 31, Trnava (organizačné zložky: Stredná športová škola Jozefa Herdu; Gymnázium)
      • sportgym@zupa-tt.sk
      • PaedDr. Peter Toman, riaditeľ školy