• Slovenky na Europe Day 2019 v Káhire

• Naša žiačka Terézia Gregušová, ktorá je žiačkou IV.B triedy reprezentovala spolu s Nikolou Benedikovičovou (obe zo skupiny UKITAS) Slovenskú republiku na oslavách Európskeho dňa v Káhire 2019.

Možnosť odprezentovať seba a zároveň slovenskú návrhárku Martinu Vrábelovú dievčatá dostali od nadácie +421 Foundation, ktorá podporuje mladých umelcov.

Hosťom ceremoniálneho programu zaspievali piesne nielen v slovenčine, ale aj v ďaľšich jazykoch krajín EU a zahrali na rôznych hudobných nástrojoch napríklad aj na ukulele.

Nadšené publikum ocenilo ich vystúpenie búrlivým aplauzom.

• Oznam - Školská jedáleň

• OZNAMUJEME  VŠETKÝM  NAŠIM  STRAVNÍKOM,

ŽE V POSLEDNÝ  ŠKOLSKÝ DEŇ, T.J.  28. JÚNA 2019

OBEDY  NEVARÍME.

Oľga Škultétyová
              vedúca ŠJ pri SŠŠ JH Trnava

• Výsledky prijímacieho konania

• Výsledky prijímacieho konania nájdete TU alebo v sekcii Pre záujemcov o štúdium v časti Prijímacie konanie- Gymnázium, Jána bottu 31, Trnava.

• Výsledky EČ a PFIČ MS

• Na webovom sídle sú po prihlásení zverejnené výsledky Externej časti a písomnej formy internej časti MS.

• "Poď von a buď fit"

• Stredná športová škola Jozefa Herdu Trnava sa zapojila do projektu Nadácie COOP Jednota – Program podpory lokálnych komunít. Náš projekt v rámci Trnavy postúpil do finále. O víťaznom projekte rozhodnú zákazníci COOP Jednoty, teda aj vy!

Za každý nákup v trnavských predajniach COOP Jednota v hodnote 5 € dostanete žetón, ktorým môžete hlasovať.

Hlasovanie prebieha od 1. mája do 31. mája 2019.

Podporte náš projekt s názvom „Poď von a buď fit“, ktorého cieľom je vybudovanie vonkajšieho street workoutového ihriska s outdoorovými posilňovacími strojmi v priestoroch školského areálu.

Link s bližšími informáciami o projektoch:

• Nový Blesk vo Zvolene zabodoval

•

Po krátkom období, keď sa náš školský časopis dostal do miernej tvorivej krízy, sme ho opäť dokázali s novým tímom nadšených redaktorov „vzkriesiť z popola“. Naša snaha bola korunovaná úspechom a zo súťaže stredoškolských časopisov Štúrovo pero, ktorá sa aj tento rok konala vo Zvolene  12. a 13. apríla,  sme si priniesli až tri významné ocenenia.

-          3. miesto za online časopis www.novyblesk.sk

-          Cenu Televízie Markíza 1. stupňa za printové čísla

-          a cenu od vydavateľstva Martinus  za kvalitné knižné recenzie v školskom časopise.

Veľké ďakujem patrí celej redakcii školského časopisu.

• Rodičovské združenie

• kedy:   15.4.2019

čas:      17:00 hod.

Vedenie Športového gymnázia Jozefa Herdu v Trnave Vám týmto oznamuje, že dňa 15. 4. 2019 sa o 17:00 uskutoční rodičovské združenie školy. Vaša účasť na rodičovskom združení je potrebná.

Vopred Vám ďakujeme za porozumenie a spoluprácu.

• Výsledky talentových skúšok žiakov 9. roč. ZŠ

• Výsledky talentových skúšok žiakov 9.ročníka ZŠ, ktoré sa konali v dňoch 26-28.3.2019 nájdete TU.

• Prijímacie konanie

• Údaje na prihláške pre záujemcov o štúdium na našom gymnáziu:

Názov školy: Gymnázium, Jána Bottu 31, Trnava

Študijný odbor: 7902 J

Prihlášky na stredné školy, kde sa nevyžaduje talentová skúška, podáva zákonný zástupca žiaka (rodič) riaditeľovi základnej školy do 10. apríla 2019. Základná škola následne doručí prihlášky na príslušné stredné školy do 20.apríla 2019.

• SHE RUNS

• Týždeň v Paríži

Naše žiačky zo Strednej športovej školy Jozefa Herdu v Trnave dostali možnosť stráviť neuveriteľný týždeň (11. – 16.3.2019) v Paríži.

Ponuku dostali vyslovene iba dievčatá, pretože akcia SHE RUNS – Active Girls Lead chcela ukázať, že aj mladé baby si rady zašportujú a predstaviť možno budúce úspešné športovkyne, či líderky v športovom hnutí.

Viac o akcii sa dočítate v priloženej správe!

• Výzva na predloženie cenovej ponuky

• Stredná športová škola Jozefa Herdu predkladá výzvu na predloženie cenovej ponuky pre zákazku: "Rekonštrukcia športového areálu - Projektová dokumentácia, Stredná športová škola Jozefa Herdu, J. Bottu 31, Trnava“

• Okruh južným Anglickom

• V dňoch 25.10.2019 - 30.10.2019 sa uskutoční 6- dňový poznávací zájazd

Pre viac informácii kliknite TU!

• Transformácia školy

• Športové gymnázium J. Herdu sa od 1.9.2019 mení a rozdeľuje na:

• Strednú športovú školu Jozefa Herdu odbor: športové gymnázium
              • Gymnázium ,  J. Bottu 31, Trnava

Viac informácii o transformácii školy získate TU!

• Schválenie plánu výkonov pre Gymnázium J. Bottu 31, Trnava

• Riaditeľ Strednej športovej školy Jozefa Herdum J. Bottu 31, trnava a Gymnázia J. Bottu 31, Trnava oznamuje schválený plánovaný počet prijímaných žiakov 46 ( 2 triedy) na Gymnázium J. Bottu 31, Trnava pre školský rok 2019/2020.

• Zaradenie Gymnázia do siete škôl

• Zastupiteľstvo Trnavského samosprávneho kraja odsúhlasilo zaradenie Gymnázia, Jána Bottu 31, Trnava do siete škôl a Ministerstvo školstva , vedy , výskumu a športu SR ho následne od 1.1.2019 zaradilo do siete škôl a školských zariadení SR.

• Výdaj stravy zmena

•

VÝDAJ STRAVY

RAŇAJKY                     od    6.00         do    8.00  hod.

OBED                            od    11.30       do    13.00 hod.

do    14.45  hod.                             SŠŠ

v piatok   do    12.30  hod.

do    14.15 hod.                             SŠŠ

VEČERA                        od    18.00       do    18.45  hod.

NEŽIADAJTE VÝDAJ STRAVY MIMO URČENÝ ČAS !

• Športovec školy za rok 2018

• Po 4 rokoch znova strelkyňa

V 19.ročníku ankety o najlepšieho športovca školy zvíťazila strelkyňa Vanesa Hocková. Do galérie najlepších tak pribudlo nové meno – v poradí piate meno strelca. Viac sa dozviete TU

• SEMINÁRE

• Prihlásenie na semináre TU!

Návrh voliteľných predmetov pre školský rok 2019-20 je aktualizovaný v sekcii Semináre.

Elektronické prihlasovanie bude spustené od 8.1.2019, prihlasovania je možné do 22.3.2019 do 12:00.