• Matematická olympiáda 2022

• Dňa 25.1.2022 sa uskutočnilo školské kolo Matematickej olympiády kat. C.

Na školskom kole sa zúčastnili: Adam Benedik (1.B), Tomáš Racek (1.B) a Daniel Vadovič (Kvinta).

Na 1.mieste sa umiestnil Daniel Vadovič (Kvinta),  na 2. mieste sa s rovnakým počtom bodov umiestnili Adam Benedik (1.B) a Tomáš Racek (1.B).

Všetci 3 sa stali úspešnými riešiteľmi a sú navrhnutí na postup do krajského kola, ktoré sa bude konať 5. 4. 2022.

Srdečne blahoželáme k úspechu, ďakujeme za účasť a držíme palce v ďalšej reprezentácii našej školy v krajskom kole MO.

• Okresné kolo olympiády v anglickom jazyku

• Dňa 13.1.2022 sa konalo okresné kolo olympiády v anglickom jazyku, v ktorom našu školu reprezentovali Oliver Dóka z triedy II.B  v kategórii 2A,  Michal Orešanský z triedy III.B v kategórii 2B  a Adam Buček z triedy II.IS  v kategórii 2C2.

Michal Orešanský a Adam Buček obsadili 3.miesto vo svojej kategórii, Oliver Dóka obsadil 1.miesto vo svojej kategórii a postupuje do krajského kola OAJ, ktoré sa bude konať 8.2.2022.

Všetkým srdečne blahoželáme.

• Spojená škola, Jána Bottu 31, Trnava (organizačné zložky: Stredná športová škola Jozefa Herdu; Gymnázium)
        • sportgym@zupa-tt.sk
        • J. Bottu 31, 917 87 Trnava Slovakia